| Valmistaja | Philips |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 18,5 tuumaa, 47 cm, 200 cd/m2, 700:1, 5 ms, 65 astetta, 90 astetta |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 18,5 tuumaa |
| Halkaisija | 47 cm |
| Kirkkaus | 200 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 700:1 |
| Vasteaika | 5 ms |
| Katselukulma | 65 astetta, 90 astetta |
| Pysty | 65 astetta |
| Vaaka | 90 astetta |
| Mitat ilman jalustaa | |
| Paino | 1,94 kg |
| Leveys | 437 mm |
| Korkeus | 273 mm |
| Syvyys | 48 mm |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 366 px |
| Resoluutio (korkeus) | 768 px |
| Liitännät | |
| D-Sub | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 8,76 W |
| Virkistystaajuus | |
| Minimi | 56 Hz |