| Valmistaja | Philips |
| Teksti-TV | 1 000 sivua |
| Lapsilukko | On |
| VESA-yhteensopiva | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Ultra HD | On |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Kuulokeliitäntä | On |
| HDMI-liitinten määrä | 4 |
| S-videon sisääntulo | 1 |
| Komponenttisisääntulo | 1 |
| PC-sisääntulo | On |
| Mitat ilman jalustaa | |
| Paino | 9,38 kg |
| Leveys | 968,18 mm |
| Korkeus | 575,71 mm |
| Syvyys | 84,9 mm |
| Näyttö | |
| Koko | 43 tuumaa |
| Halkaisija | 108 cm |
| Kirkkaus | 350 cd/m2 |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Paneelin tyyppi | LED |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
| Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 10 W |
| Digi-TV | |
| DVB-T | On |
| DVB-C | On |
| DVB-S | On |
| DVB-T2 | On |
| DVB-S2 | On |
| Virrankäyttö (valmiustila) | |
| Maksimi | 0,3 W |