| Valmistaja | Philips |
| Mikrofoni | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Elementit | Kaksi neodyymikaiutinelementtiä |
| Teho per kanava | 6 W |
| Kaiutinjärjestelmä | Stereo |
| Elemettien koot | 1,5 tuumaa |
| Teho yhteensä | 12 W |
| Tuotekuvaus | Kätevä kahva ja voimakas basso. |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| USB | On |
| Aux in | On |
| Mitat | |
| Leveys | 188 mm |
| Korkeus | 70 mm |
| Syvyys | 71 mm |
| Paino | 0,5 kg |
| Akku | |
| Akun kesto (käyttöaika) | 8 h |
| Akun tyyppi | Li-Ion |