| Valmistaja | Philips |
| Mikrofoni | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Teho per kanava | 8 W |
| Kaiutinjärjestelmä | Stereo |
| Elemettien koot | 2 x 1,75 tuumaa |
| Teho yhteensä | 16 W |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 81 mm |
| Korkeus | 214 mm |
| Syvyys | 76 mm |
| Paino | 0,68 kg |
| Akku | |
| Akun kesto (käyttöaika) | 12 h |
| Akun tyyppi | Li-Ion |