| Valmistaja | Philips |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Teho per kanava | 50 W |
| Kaiutinjärjestelmä | Stereo |
| iPod telakka | On |
| Elemettien koot | 2 x 1" tweeters, 2 x 4" woofers |
| Tuotekuvaus | Experience true fidelity. Obsessed with sound. for iPod/iPhone/iPad |
| Mitat | |
| Leveys | 562 mm |
| Korkeus | 214 mm |
| Syvyys | 216 mm |
| Paino | 6,5 kg |
| Liitännät | |
| Aux in | On |