| Valmistaja | Philips |
| Mitat | |
| Leveys | 14 cm |
| Korkeus | 33 cm |
| Syvyys | 16 cm |
| Paino | 1 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 2 vuotta |
| Tekniset tiedot | |
| Teho | 2 600 W |
| Tiputtamaton kaatojärjestelmä | On |
| Pystysuuntainen silitys | On |
| Termostaatin säätö | On |
| Suihkepainike | On |
| Pystyhöyrytys | On |
| Kosteutussuihku | On |