| Lämpötilansäätö | On |
| Non-stick pinnoite | On |
| Merkkivalo | On |
| Syöttöpainin | On |
| Irroitettava murutarjotin | On |
| Lämpöeristetty ulkopinta | On |
| Paahdettavia viipaleita | 2 kpl |
| Teho | 950 W |
| Valmistaja | Philips |
| Takuu | |
| Kesto | 1 vuotta |
| Mitat | |
| Syvyys | 13 cm |
| Leveys | 32 cm |
| Korkeus | 13 cm |