| Valmistaja | Pioneer |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kaukosäädin | On |
| Mitat | |
| Leveys | 271 mm |
| Korkeus | 42 mm |
| Syvyys | 208 mm |
| Paino | 1 kg |
| Liitännät | |
| Kuulokeliitäntä | On |
| Analoginen stereolähtö | On |
| Digitaaliäänilähtö koaksiaalinen | On |
| AV-lähtö | On |
| Tuetut formaatit | |
| DVD (PAL) | On |
| CD | On |
| MP3 | On |
| JPEG | On |
| WMV | On |
| DIVX | On |
| Ääni | |
| Dolby Digital | On |
| DTS | On |