| Valmistaja | Pioneer |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kaukosäädin | On |
| Liitännät | |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| USB 2.0 | On |
| Kuulokeliitäntä | On |
| Ominaisuudet | |
| Radio (Fm) | On |
| Kaiutin | 2 kpl |
| Määrä | 2 kpl |
| Aux in | On |
| Liitännät | |
| Sisään menot | 3,5 mm AUX IN |
| Kuulokkeet | On |
| Lähiverkko | On |
| Mitat | |
| Korkeus | 200 mm |
| Väri | |
| Musta | On |
| Tuetut formaatit | |
| CD | On |
| MP3 | On |
| Kaiuttimet | |
| Teho per kanava | 15 W |
| Kaiutinjärjestelmä | 94 mm Cone Woofer, 50 mm Cone Tweeter |
| Teho yhteensä | 30 W |
| Viritin | |
| RDS | On |
| FM | On |
| Toisto | |
| CD-R/CD-RW | On |