| Valmistaja | Pioneer |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kaukosäädin | On |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| USB | On |
| WiFi | On |
| Sisään menot | 3,5 mm AUX IN |
| Kuulokkeet | On |
| Lähiverkko | On |
| NFC | On |
| Ominaisuudet | |
| Radio (Fm) | On |
| Mitat | |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 129 mm |
| Syvyys | 237 mm |
| Vahvistin | |
| Impedanssi | 8 Ohm |
| Kaiuttimet | |
| Teho per kanava | 15 W |
| Kaiutinjärjestelmä | 94 mm Cone Woofer, 50 mm Cone Tweeter |
| Viritin | |
| RDS | On |
| FM | On |
| Toisto | |
| MP3 | On |
| CD-R/CD-RW | On |