| Näyttö | |
| Tyyppi | E Ink Carta |
| Koko | 6 tuumaa |
| Resoluutio | 1 024 x 758 px |
| Resoluutio (leveys) | 1 024 px |
| Resoluutio (korkeus) | 758 px |
| Näyttö | |
| Tyyppi | E Ink Carta |
| Koko | 6 tuumaa |
| Resoluutio | 1 024 x 758 px |
| Resoluutio (leveys) | 1 024 px |
| Resoluutio (korkeus) | 758 px |
| Mitat | |
| Pituus | 174,4 mm |
| Leveys | 114,6 mm |
| Paksuus | 8,3 mm |
| Paino | 180 g |