| Valmistaja | Pure |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Tuotekuvaus | Elan E3 is a portable DAB digital and FM radio available in a selection of vibrant finishes to brighten up your living environment. |
| Mitat | |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 115 mm |
| Syvyys | 53 mm |
| Viritin | |
| FM | On |
| DAB | On |
| Ominaisuudet | |
| Aux in | On |