| Valmistaja | Qnap |
| Kapasiteetti | 0 Gt |
| Suoritin | MIPS 24KEc 600MHz |
| Muistikortinlukija | SDXC |
| Ohjelmamuisti DRAM | 64 Mt |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Liitännät | |
| WLAN | On |
| Ethernet | On |
| USB 3.0 (isäntä) | On |
| Mitat | |
| Leveys | 58,5 mm |
| Korkeus | 115 mm |
| Syvyys | 17,5 mm |
| Paino | 112 g |
| Värivaihtoehdot | |
| Valkoinen | On |