| Valmistaja | Raijintek |
| Tyyppi | Micro ATX |
| Väri | musta, valkoinen |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 310 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 180 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 288 mm |
| Korkeus | 430 mm |
| Syvyys | 380 mm |
| Paino | 8 000 g |
| Tuetut emolevyt | |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 5 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 5 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 1 |