| Valmistaja | Raijintek |
| Tyyppi | ITX |
| Väri | musta, valkoinen, sininen, kulta, punainen, hopea, vihreä |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 170 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 160 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 190 mm |
| Korkeus | 254 mm |
| Syvyys | 277 mm |
| Paino | 2 800 g |
| Tuetut emolevyt | |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 2 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 1 |