| Valmistaja | RAIJINTEK |
| Väri | musta, hopea |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 280 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 170 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 210 mm |
| Korkeus | 366 mm |
| Syvyys | 360 mm |
| Paino | 5 200 g |
| Tyyppi | |
| Miditorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 2 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 2 |