| Valmistaja | Razer, Aurora |
| Takuu | 12kk |
| Ominaisuudet | 7 peukalopainiketta, ohjelmoitavat hypersponse painikkeet, 5 ylimääräistä pelipainiketta, medianäppäimet |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Multimedianäppäimet | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 515 mm |
| Korkeus | 22 mm |
| Syvyys | 190 mm |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 2000 | On |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows ME | On |
| Windows 7 | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |