| Valmistaja | Razer |
| Takuu | 36kk |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Macropainikkeet | 5 lkm |
| Audioliitännät | On |
| Multimedianäppäimet | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 475 mm |
| Korkeus | 39 mm |
| Syvyys | 171 mm |
| Paino | 1 500 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |