| Valmistaja | Razer |
| Paino | 19,6 g |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kuulokemikrofoni | On |
| Tuotekuvaus | Thoroughly re-designed, the durable Razer Hammerhead Pro has gone from strength to strength, with an improved body design and flat-style cables to further complement the mobile gamer in you. |
| Kuulokkeet | |
| Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
| Impedanssi | 32 Ohm |
| Herkkyys | 102 dB |
| Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
| Sisääntuloteho Max | 5 mW |
| Ovatko nappikuulokkeet | On |