| Valmistaja | Razer |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Macropainikkeet | 4 lkm |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 154 mm |
| Korkeus | 55 mm |
| Syvyys | 202 mm |
| Paino | 395 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| Windows 7 | On |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Windows 8 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |