| Valmistaja | Ricoh |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Videokamera | On |
| Teräväpiirto videokuvaus (HD) | On |
| Näyttö | |
| Tyyppi | TFT LCD |
| Koko | 1,5 tuumaa |
| Pikselimäärä | 115 000 pikseliä |
| Mitat | |
| Leveys | 57,4 mm |
| Korkeus | 34,1 mm |
| Syvyys | 77,8 mm |
| Paino | 136 g |
| Liitännät | |
| USB 2.0 | On |
| HDMI-portti | On |
| WiFi | On |
| Objektiivi | |
| Polttoväli laajakulma (35mm) | 9 mm |