| Valmistaja | Roccat |
| Paino | 335 g |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Johdon pituus | 3 m |
| Kuulokemikrofoni | On |
| Kuulokkeet | |
| Impedanssi | 32 Ohm |
| Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
| Elementit | Neodyymimagneetti |
| Elemettien koot | 40 mm |
| Kuulokeliitäntä (USB) | On |
| Peittävä | On |
| Mikrofoni | |
| Herkkyys | 32 dB |