| Valmistaja | Roccat |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Macropainikkeet | 5 lkm |
| Multimedianäppäimet | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 508 mm |
| Korkeus | 44 mm |
| Syvyys | 234 mm |
| Paino | 1 600 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |