| Digikamera | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 8 | On |
| Windows 7 x64 | On |
| Windows 7 | On |
| Windows Vista 64-bit | On |
| Windows Vista | On |
| Windows XP x64 | On |
| Windows XP | On |
| Valkotasapaino | |
| Loisteputki | On |
| Hehkulamppu | On |
| Pilvinen | On |
| Päivänvalo | On |
| Mukautettu valkotasapaino | On |
| Automaattinen | On |
| Salama | On |
| Värivaihtoehdot | |
| Vaaleanpunainen | On |
| Punainen | On |
| Valkoinen | On |
| Musta | On |
| Videokuvan tallennus | |
| Teräväpiirto videokuvaus (HD) | On |
| Resoluutio (korkeus) | 7 280 px |
| Resoluutio (leveys) | 1 280 px |
| Salamavalotustavat | |
| Punasilmäisyyden vähennys | On |
| Käsitoiminen salama päällä/pois | On |
| Valotustavat | |
| Yökuvaus | On |
| Urheilu | On |
| Lähikuva | On |
| Maisema | On |
| Muotokuva | On |
| Täysautomaatti | On |
| Tarkennus | |
| Automaattinen tarkennus | On |
| Kuvakenno | |
| Kuvasuhde | 4:3 |
| Värisuodatintyyppi | Päävärisuodin |
| Tyyppi | CMOS |
| Tarkkuus | 8 Mpx |
| Mitat | |
| Syvyys | 18 mm |
| Korkeus | 60 mm |
| Paino | 75 g |
| Näyttö | |
| Koko | 2,7 tuumaa |
| Ominaisuudet | |
| Kuvan tallennus | JPEG |
| Tuetut tiedostot | JPEG |