| Valmistaja | Rosenlew |
| Mitat | |
| Leveys | 60 cm |
| Korkeus | 185 cm |
| Syvyys | 65 cm |
| Paino | 75 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Ominaisuudet | |
| Väri | Valkoinen |
| Jääkaappi | 226 l, 3 kpl, 2 kpl |
| Tilavuus | 226 l |
| Hyllyjen lukumäärä | 3 kpl |
| Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 2 kpl |
| Pakastin | 111 l, 12 kg/24h, Muovilaatikot, 3 kpl |
| Pakastuskapasiteetti | 12 kg/24h |
| Muovilaatikot | On |
| Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 3 kpl |
| Energialuokka | A+ |
| Äänenvoimakkuus | 42 db |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Elektroninen termostaatti | On |
| Lasihyllyt | On |
| Läpinäkyvät laatikot | On |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |