| Valmistaja | Rosenlew |
| Lapsilukko | On |
| Liesitaso | |
| Tyyppi | Keraaminen |
| Mitat | |
| Leveys | 50 cm |
| Korkeus | 90 cm |
| Syvyys | 61 cm |
| Paino | 45 kg |
| Väri | |
| Valkoinen | On |
| Uuni | |
| Tilavuus | 48 l |
| Kiertoilma | On |
| Grillitoiminto | On |
| Uunipellit | 2 kpl |
| Valaisimet | 1 kpl |
| Luukku | 3 kpl |
| Lasien lukumäärä | 3 kpl |
| Ylä-/alalämpö | On |