| Kaappipakastin | On |
| Säädettävät jalat | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 7 kpl |
| Muovilaatikot | On |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Pakasteiden säilyvyysaika | 18 h |
| Energiankulutus | 290 kWh/vuosi |
| Energialuokka | A+ EU |
| Tilavuus | 248 l |
| Valmistaja | Rosenlew |
| Mitat | |
| Syvyys | 66 cm |
| Korkeus | 185 cm |
| Leveys | 60 cm |
| Väri | |
| Valkoinen | On |