| Valmistaja | Rosenlew |
| Tilavuus | 300 l |
| Energialuokka | A+ EU |
| Pakastuskapasiteetti | 17 kg/24h |
| Energiankulutus | 286 kWh/vuosi |
| Pakasteiden säilyvyysaika | 32 h |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Säädettävät jalat | On |
| Arkkupakastin | On |
| Mitat | |
| Leveys | 105 cm |
| Korkeus | 87 cm |
| Syvyys | 67 cm |
| Paino | 48 kg |
| Väri | |
| Valkoinen | On |