| Valmistaja | Samsung |
| Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
| AMD FreeSync | On |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 24 tuumaa, 59,8 cm, 350 cd/m2, 3000:1, 1 ms, 178 astetta, 178 astetta, 16:9 |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 24 tuumaa |
| Halkaisija | 59,8 cm |
| Kirkkaus | 350 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 3000:1 |
| Vasteaika | 1 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Mitat jalustalla | |
| Paino | 4,4 kg |
| Leveys | 545 mm |
| Korkeus | 519,5 mm |
| Syvyys | 280,7 mm |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Liitännät | |
| HDMI-portti | On |
| DisplayPort | On |
| Muotoilu | |
| Kaareva | On |