| Monitoimitulostin | On |
| Väri | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Prosessori | 533 MHz |
| Valmistaja | Samsung |
| Paperinkäsittely | |
| Arkinsyöttölaitteen kapasiteetti | 40 arkkia |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Paperikapasiteetti | 150 arkkia |
| Kopiointiominaisuudet | |
| Kopiointinopeus (väri) | 4 kopiota/min |
| Kopioiden enimmäismäärä | 909 kpl |
| Kopiointinopeus (mv) max | 18 kopiota/min |
| Suurennus/pienennys | 25-400% |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Windows 7 x64 | On |
| Windows 7 | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| Linux | On |
| OS X 10.3 Panther | On |
| OS X 10.4 Tiger | On |
| Windows Vista 64-bit | On |
| Windows Vista | On |
| Windows XP x64 | On |
| Windows XP | On |
| Windows 2000 | On |
| Windows 98 | On |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Mustavalko | 14 s |
| Skannausominaisuudet | |
| Skannaus USB-massamuistille | On |
| Optinen tarkkuus | 600x600 dpi |
| Interpoloidut | 4800x4800 dpi |
| Toiminnot | |
| Kopiointi | On |
| Skannaus | On |
| Tulostus | On |
| Faksi | On |
| Liitettävyys | |
| Ethernet | On |
| USB | On |
| WLAN | On |
| Muisti | |
| Enimmäismäärä | 128 Mt |
| Vakio | 128 Mt |
| Mitat | |
| Leveys | 362 mm |
| Korkeus | 406 mm |
| Syvyys | 333,5 mm |
| Paino | 13,98 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 18 sivua/min |