| Valmistaja | Samsung |
| Prosessori | 533 MHz |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Tulostustekniikka | mustavalkolaser |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 366 mm |
| Korkeus | 272,9 mm |
| Syvyys | 368 mm |
| Paino | 10,09 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 35 sivua/min |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows 2000 | On |
| Windows XP | On |
| Windows XP x64 | On |
| Windows Vista | On |
| Windows Vista 64-bit | On |
| Linux | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 7 x64 | On |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Muisti | |
| Vakio | 128 Mt |
| Enimmäismäärä | 512 Mt |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 60 |
| Virrankäyttö (lepotila) | 1,4 |
| Virrankäyttö (huippu) | 550 |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |