| Valmistaja | Samsung |
| Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 24 tuumaa, 300 cd/m2, 1000:1, 5 ms |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 24 tuumaa |
| Kirkkaus | 300 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1000:1 |
| Vasteaika | 5 ms |
| Mitat jalustalla | |
| Paino | 6,1 kg |
| Leveys | 554,6 mm |
| Korkeus | 380,3 mm |
| Syvyys | 224 mm |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 1 W |
| Liitännät | |
| D-Sub | On |
| Kuulokeliitäntä | On |
| Virrankäyttö (valmiustila) | |
| Maksimi | 1 W |