| Valmistaja | Samsung |
| Energialuokka | A |
| Mitat | |
| Leveys | 60 cm |
| Korkeus | 60 cm |
| Syvyys | 57 cm |
| Paino | 33 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Ominaisuudet | |
| Teho | 1 600 W |
| Luukku | Lapsilukko, 4 kpl |
| Lapsilukko | On |
| Lasien lukumäärä | 4 kpl |
| Tilavuus | 70 l |
| Kiertoilma | On |
| Pizzatoiminto | On |
| Sulatustoiminto | On |
| Grillitoiminto | On |
| Valaisimet | 1 kpl |
| Ylä-/alalämpö | On |
| Varusteet | |
| Uunipellit | 1 kpl |