| Valmistaja | Samsung |
| Lapsilukko | On |
| Liesitaso | |
| Tyyppi | Induktio |
| Edessä-oikea keittoalue | 2 600 W, 210 mm |
| Teho | 2 600 W |
| Halkaisija | 210 mm |
| Edessä-vasen keittoalue | 2 000 W, 160 mm |
| Takana-oikea keittoalue | 2 600 W, 210 mm |
| Takana-vasen keittoalue | 3 200 W, 210 mm |
| Lämpöilmaisin keittoalueille | On |
| Mitat | |
| Leveys | 58 cm |
| Korkeus | 6 cm |
| Syvyys | 52 cm |
| Paino | 15 kg |