| Valmistaja | Samsung, HP |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Laser | On |
| Mustavalko | On |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 366 mm |
| Korkeus | 262,5 mm |
| Syvyys | 365,6 mm |
| Paino | 9,86 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 33 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 771 arkkia |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Linux | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Muisti | |
| Vakio | 128 Mt |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 10 |
| Virrankäyttö (lepotila) | 1,1 |
| Virrankäyttö (huippu) | 700 |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |