| Valmistaja | Samsung |
| LCD-näyttö | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Laser | On |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 420 mm |
| Korkeus | 385 mm |
| Syvyys | 453 mm |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 550 arkkia |
| Kaksipuoleinen tulostus | On |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 250 arkkia |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Muisti | |
| Kiintolevyn koko | 512 Gt |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 13 |
| Virrankäyttö (lepotila) | 0,8 |
| Virrankäyttö (huippu) | 600 |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Väri | 7,5 s |
| Mustavalko | 7 s |