| Valmistaja | Samsung |
| Laser | On |
| Mustavalko | On |
| Liitettävyys | |
| WLAN | On |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 366 mm |
| Korkeus | 262 mm |
| Syvyys | 365 mm |
| Paino | 10,2 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 38 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 300 arkkia |
| Kaksipuoleinen tulostus | On |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |