| Valmistaja | Samsung |
| Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 23,6 tuumaa, 250 cd/m2, 1000:1, 5 ms, 178 astetta, 178 astetta |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 23,6 tuumaa |
| Kirkkaus | 250 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1000:1 |
| Vasteaika | 5 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Mitat ilman jalustaa | |
| Paino | 5,63 kg |
| Leveys | 554,6 mm |
| Korkeus | 330,5 mm |
| Syvyys | 55,4 mm |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 200 px |
| Liitännät | |
| D-Sub | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 30 W |