| Valmistaja | SAMSUNG |
| Liitännät | |
| USB | On |
| DVI-D | On |
| HDMI-portti | On |
| Kuulokeliitäntä | On |
| DisplayPort | On |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 32 tuumaa, 81,28 cm, 3000:1, 5 ms, 178 astetta, 178 astetta, 16:9 |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 32 tuumaa |
| Halkaisija | 81,28 cm |
| Kontrastisuhde | 3000:1 |
| Vasteaika | 5 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Mitat ilman jalustaa | |
| Paino | 9,4 kg |
| Leveys | 741,3 mm |
| Korkeus | 441 mm |
| Syvyys | 68,5 mm |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 2 560 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 440 px |
| Takuu | |
| Kesto | 36 kk |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 46 W |
| Värivaihtoehdot | |
| Musta | On |