| Valmistaja | SAMSUNG |
| VESA-kiinnitys | |
| Leveys | 100 mm |
| Korkeus | 100 mm |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 32 tuumaa, 81,28 cm, 178 astetta, 178 astetta, 16:9 |
| Koko | 32 tuumaa |
| Halkaisija | 81,28 cm |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Virrankäyttö (valmiustila) | |
| Maksimi | 0,5 W |