| Valmistaja | samsung |
| LCD-näyttö | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Laser | On |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 530 mm |
| Korkeus | 524,3 mm |
| Syvyys | 484,2 mm |
| Paino | 28,2 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 26 sivua/min |
| Väri | 26 sivua/min |
| Kopiointiominaisuudet | |
| Suurennus/pienennys | 25-400% |
| Kopiointinopeus (mv) max | 26 kopiota/min |
| Kopioiden enimmäismäärä | 999 kpl |
| Kopiointinopeus (väri) | 26 kopiota/min |
| Toiminnot | |
| Faksi | On |
| Tulostus | On |
| Skannaus | On |
| Kopiointi | On |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Muisti | |
| Vakio | 1 024 Mt |
| Kiintolevyn koko | 320 Gt |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 29 |
| Virrankäyttö (huippu) | 1 400 |
| Skannausominaisuudet | |
| Optinen tarkkuus | 600x600 dpi |
| Paperin paino | |
| Maksimi | 15 g/m² |
| Minimi | 15 g/m² |