| Valmistaja | samsung |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Tulostustekniikka | mustavalkolaser |
| Laser | On |
| Liitettävyys | |
| WLAN | On |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 311 mm |
| Korkeus | 178 mm |
| Syvyys | 215 mm |
| Paino | 3,97 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 20 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 150 arkkia |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 100 arkkia |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows 98 | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 30 |
| Virrankäyttö (virransäästötila) | 1,9 |
| Virrankäyttö (huippu) | 310 |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Mustavalko | 8,5 s |