| Valmistaja | Samsung |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 16 700 000 väriä, 24 tuumaa, 61 cm, 250 cd/m2, 1200:1, 8 ms, 178 astetta, 178 astetta |
| Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
| Koko | 24 tuumaa |
| Halkaisija | 61 cm |
| Kirkkaus | 250 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 1200:1 |
| Vasteaika | 8 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| VESA-kiinnitys | |
| Leveys | 100 mm |
| Korkeus | 100 mm |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 366 px |
| Resoluutio (korkeus) | 768 px |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Liitännät | |
| D-Sub | On |
| Virrankäyttö (valmiustila) | |
| Maksimi | 0,3 W |