| Valmistaja | SAMSUNG |
| Tuotekuvaus | Käytätkö näyttöäsi välillä telkkarina tai toisin päin? Tämä Samsungin 32” ruutu saattaa olla juuri se mitä haet. Kookas LED-kuva on riittävän tilava, jotta siinä saa jaetulle ruudulle sekä tietokoneen että television annin. Urheilun ystäviä todellakin hellitään, sillä paketista löytyvä Sports-tila säätää sekä kuvan että äänen just sopivaksi. Mukavan iso 178 asteen katselukulma puolestaan takaa, että näyttöä voi toljottaa vähän sivustakin, eikä katselukokemus kärsi siitä yhtään. |
| Kategorian/tuotteen pagetitle | Samsung T32E310EX näyttö |
| Kategorian/tuotteen metadescrip | Samsung T32E310EX on oivallinen, kun etsii ratkaisua sekä tietokoneen näytöksi että leffoja varten. 32” ruutu ja iso katselukulma tekevät sijoittelusta helppoa. |
| VESA-kiinnitys | |
| Leveys | 100 mm |
| Korkeus | 100 mm |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 32 tuumaa, 81 cm, 5 ms, 178 astetta, 178 astetta, 16:9 |
| Koko | 32 tuumaa |
| Halkaisija | 81 cm |
| Vasteaika | 5 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 5 W |
| Virrankäyttö (valmiustila) | |
| Maksimi | 0,5 W |