| Valmistaja | Sandberg |
| Paino | 150 g |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Langaton | On |
| Kuulokemikrofoni | On |
| Kuulokkeet | |
| Bluetooth | On |
| Impedanssi | 32 Ohm |
| Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
| Elemettien koot | 6 mm |
| Ovatko nappikuulokkeet | On |
| Mikrofoni | |
| Herkkyys | 42 dB |
| Akku | |
| Akun kesto (standby) | 150 h |
| Akun kesto (käyttöaika) | 3 h |
| Akun latausaika | 1,5 h |