| Valmistaja | SanDisk |
| Ominaisuudet | |
| Radio (Fm) | On |
| Näyttö | |
| Tyyppi | LCD |
| Koko | 1,44 tuumaa |
| Kuvasuhde | 1:1 |
| Taustavalo | On |
| Kiintolevy | |
| Kapasiteetti | 16 Gt |
| Mitat | |
| Leveys | 44 mm |
| Korkeus | 17 mm |
| Syvyys | 66 mm |
| Paino | 38 g |
| Liitännät | |
| USB 2.0 | On |
| Kuulokeliitäntä | On |
| Akku | |
| Akun kesto (käyttöaika) | 20 h |