| Valmistaja | SanDisk |
| Kapasiteetti | 32 Gt |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| SSD | On |
| Liitännät | |
| WLAN | On |
| Valmistaja | SanDisk |
| Kapasiteetti | 32 Gt |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| SSD | On |
| Liitännät | |
| WLAN | On |
| USB 2.0 | On |
| Mitat | |
| Leveys | 65 mm |
| Pituus | 65 mm |
| Korkeus | 13,5 mm |
| Värivaihtoehdot | |
| Musta | On |