| Valmistaja | Sandstrøm |
| Tilavuus | 138 l |
| Energialuokka | C EU |
| Äänenvoimakkuus | 44 db |
| Energiankulutus | 247 kWh/vuosi |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |
| Kapasiteetti | 46 kpl |
| Mitat | |
| Leveys | 60 cm |
| Korkeus | 82 cm |
| Syvyys | 57 cm |
| Paino | 47 kg |