| Valmistaja | Sennheiser |
| Paino | 238 g |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Johdon pituus | 1,4 m |
| Langaton | On |
| Tuotekuvaus | Uudet takaa suljetut Sennheiser HD 4.50 Wireless -kuulokkeet tarjoavat lähes kaiken mitä aktiivista elämäntapaa viettävät musiikin kuuntelijat voivat toivoa: Upean yksityiskohtainen ja voimakas ääni, viimeisin langaton teknologia, intuitiivinen helppokäyttöisyys ja elegantin minimalistinen mutta kuitenkin vankka korkealuokkaisista materiaaleista valmistettu rakenne. Mutta tärkeimpänä kaikista Aktiivinen Sennheiser’s NoiseGard™-vastamelu, joka antaa sinun nauttia musiikistasi rauhassa – missä tahansa. |
| Kuulokkeet | |
| Bluetooth | On |
| Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
| Impedanssi | 18 Ohm |
| Taajuusvaste | 18-22000 Hz |
| Äänenpaine | 113 dB |
| Särö | <0.5% (1kHz/100dB) |
| NFC | On |
| Peittävä | On |
| Vastamelukuuloke | On |
| Akku | |
| Akun kesto (käyttöaika) | 25 h |
| Akun latausaika | 2 h |
| Akun tyyppi | Li-ion Polymer, 3.7V, 600 mAh |