| Valmistaja | Senz |
| Akun kesto | 2 tuntia |
| Kaukosäädin | On |
| Tuotekuvaus | Laadukas kannettava 9" näytöllä varustettu DVD-asema yli 2 tunnin akun kestolla. Mukana kiinnitys auton päänojaan. |
| Näyttö | |
| Tyyppi | LCD |
| Koko | 9 tuumaa |
| Mitat | |
| Leveys | 235 mm |
| Korkeus | 125 mm |
| Syvyys | 125 mm |
| Paino | 0,73 kg |
| Tuetut formaatit | |
| DVD (PAL) | On |